human_centipede

Yönetmen:Tom Six
Senaryo:Tom Six
Oyuncular:Dieter Laser, Ashley C. Williams, Ashlynn Yennie, Akihiro Kitamura
Yapım Yılı: 2009
Ülke: Hollanda


Konu: Avrupa seyahatine çıkmış Amerikalı iki genç kızın arabaları Almanya’nın ormanlık bir bölgesinde bozulur. Vakit gece, ortalık tenhadır. Kızlar yakınlardaki bir villaya yürüyüp yardım istemeye karar verirler. Evin sahibi, kafayı yemiş gibi görünen, sinirli bir Alman doktordur. Adam kızları evine konuk eder. Ancak kızlar ertesi gün uyandıklarında kendilerini yataklara bağlanmış ve uyuşturulmuş bulurlar. Sonraki gün adam bayılttığı bir Japon genciyle eve gelir. Kızlar ne olduğunu anlamamakta ve kimsenin duymayacağını bile bile yardım için bağırmaktadırlar.

Doktor bağladığı kızlara ve Japon gence bir sunum yapar ve büyük projesini onlara detayları ile anlatır. Doktorun amacı bu üçünü cerrahi bir operasyonla ayrılmayacak biçimde birbirine dikmektir. Sonuçta ortaya çıkacak olan şekil BİR İNSAN KIRKAYAÄžIDIR.


The Human Centipede (First Sequence) – Trailer
Yükleyen dreadcentral. – Filmler ve diziler Dailymotion'da
Gokhan Toka
Digital Marketing Professional at Gokhan Toka
Digital marketing professional, data analytics junkie, snowboarding addict, in love with mountains, crazy about horror cinema and particularly 80s horror, die hard traveler, freelancer, dad

...and #beer
Gokhan Toka on FacebookGokhan Toka on InstagramGokhan Toka on LinkedinGokhan Toka on TwitterGokhan Toka on Youtube